Doprava ZDARMA od 1500Kč!

19" RACK skříň (32U 800 mm, pojízdná)

Kód: R912013
18 500 Kč 15 289,26 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
19 "RACK skříně (32U 800 mm) jsou vhodné pro montáž všech druhů zařízení ve standardních 19" rackových skříní, stejně jako některé zařízení není kompatibilní s tímto standardem. Ideální pro instalaci hlavních stanic, pro různé druhy zařízení, také v domácích systémech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristické vlastnosti::

  • Výška: <ul] <li="">24U
  • Hloubka: 600 mm Šířka: 600 mm Instalační čas 10 minut (jedna osoba) Otvory pro kabely: na vrchu na spodu Ventilační otvory: na bočních panelech v předních dveřích v zadním panelu Odstranitelné boční panely Zaměnitelné levé / pravé dveře Sada zabalená ve třech kartonových krabicích Přední dveře s držákem na dveře a zámkem Čtyři klíče Čtyři regálové lišty pro montáž zařízení (2x přední, 2x zadní) Vyznačené vzdálenosti (1U) na lištách Zemnící konektor Možnost namontovat čtyři ventilátory R912026 Skříň může být přesunuta na kolech a upevněna v požadované poloze po odšroubování 4 nohou, dokud nespočívá pevně na zemi.

Stále, domácí LAN, TV, CCTV zařízení jsou v souladu s regálovým systémem a jsou umístěny v těchto skříní, které zajišťují estetický vzhled a ochranu proti náhodnému mechanickému poškození. Ve skříňi lze také umístit zařízení, která nejsou ve standardních 19 "rackových skříní, například multipřepínače, RF zesilovače, modulátorů, DVR, servery. Za tímto účelem by měl uživatel připojit další police/regály, které jsou k dispozici pro tuto skříň. Rack skříň má mnoho otvorů, které zajistí dostatečnou cirkulaci vzduchu. Kromě toho je možné instalovat ventilátory pro zvýšení ventilace. Pokud chcete umístit některá zařízení, může být nutná čtyřbodový polička R912030 s hloubkou 360 mm (lze zakoupit samostatně). Skříň může být elektricky uzemněna připojením zemnícího konektor použitím sady R912003. Samomontážna sada. Všechny části jsou doručovány ve třech kartonových krabicích. Montážní čas je běžně méně než 10 minut. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rackové skřině
Katalogové číslo: R912013
Výrobce:
EAN:
Záruka:
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: