Doprava ZDARMA od 1500Kč!

238201 _ FiberCom optický vysílač, 47-2150 MHz, 1310nm, 3dBm, napájení 11-35 Vdc

Kód: 238201
Neohodnoceno
Značka: Televes
5 190 Kč 4 289,26 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Optický vysílač generuje optický výstupní signál o vlnové délce 1310 nm modulovaný vstupním RF signálem (47 MHz - 2400 MHz). Výstupní optický výkon je +3 dBm. Optický konektor SC/APC. Optický vysílač je dodáván bez napájecího zdroje. Vhodným napájecím zdrojem je například zdroj ref.732101.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Frekvenční rozsah 47 - 2400 MHz
Zvlnění v pásmu 47-1200 MHz/±0.75 dB, 950-2400 MHz/±2.5
Vstupní úroveň 47-1200 MHz / 79 dBµV, 950-2400 MHz / 95 dBµV
OMI Test point 64 dBµV
Optický konektor SC / APC
Typa laseru MQW - DFB
Vlnová délka 1310 nm
Optický výkon +3 dBm
Napájecí konektor typ F
Napájení 11-35 V / 120-40 mA, F-konektor + redukce na souosý DC konektor 5,5/2,1
Provozní teplota okolí -5 ... +45 °C
Kyrtí IP30

Doplňkové parametry

Kategorie: Optika
Katalogové číslo: 238201
Výrobce: Televes
EAN:
Záruka:
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: