Doprava ZDARMA od 1500Kč!

KATALOG 2024 A SOUBORY KE STAŽENÍ

 


Reklamační řád obuv Santé

 

Reklamační formulář obuv - Resat

Při reklamaci zboží zakoupeného prostřednictvím internetového obchodu www.resat.czReklamované zboží zašlete spolu s vyplňeným formulářem pokud možno kompletní, neponičené a neonošené v originálním obalu. Dbejte na pečlivé zabalení, předejdete riziku poškození během přepravy.

Výměna velikosti Resat

Jakoukoliv (nepoškozenou a nenošenou) obuv, zakoupenou na našem eshopu, můžete vyměnit do 14 dnů od doručení. Postačí k tomu vyplnění formuláře. U výměny zboží je možné vyměnit pouze velikost stejného modelu. V případě výměny za jiný model prosím postupujte tak, že vyplníte odstoupení od smlouvy, zašlete ho se zbožím zpět a provedete novou objednávku dle Vašeho výběru na našem eshopu. Peníze Vám vrátíme v nejkratším možném termínu.

Odstoupení od smlouvy (Vrácení zboží) - Resat

Pokud Vám zakoupené zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete do 14 dní od jeho přijetí bez udání důvodu bezplatně odstoupit od kupní smlouvy. Pro nejrychlejší proces vrácení zboží doporučujeme vrátit zboží společně s tímto vyplněným formulářem. Vracené zboží by mělo být úplné, čisté, nepoškozené, pokud možno včetně originálního obalu a ve stavu v jakém jste zboží převzali. Peníze Vám vrátíme v nejkratším možném termínu, na prodejně je dokonce možné vrátit částku za zboží okamžitě v hotovosti. 


Prohlášení o shodě PUR

Prohlášení o shodě ESD

Prohlášení o shodě - pracovní a zdravotní obuv dámská a pánská N/517/31-2; N/517/37-8; N/517/41-2; N/517/47-8; N/517/55-6 

Prohlášení o shodě - pracovní a zdravotní obuv dámská a pánská N-517,33,35,36,43,45,46

Prohlášení o shodě PO-251 protiskluz