Doprava ZDARMA od 1500Kč!

Televes Overlight optický vysílač CWDM, 1310 nm

Kód: 237502
Neohodnoceno
Značka: Televes
10 309 Kč 8 519,83 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
1.3.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
237502 je širokopásmový satelitní a pozemní optický vysílač CWDM. Toto zařízení přijímá satelitní signál z RF širokopásmového LNB a pozemního pásma a distribuuje jej až k 64 uživatelům přes optický výstup v okně 1310 nm s optickým výkonem 10 dBm. Toto zařízení je součástí systému Overlight, který distribuuje satelitní a pozemní signály více uživatelům prostřednictvím jediného optického vlákna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vstupy TV - SAT V - SAT H
Frekvenční rozsah 47 - 694 MHz (TV) _ 290 - 2340 MHz (SAT V) _ 290 - 2340 MHz (SAT H)
Vstupní úroveň 83....95 (TV), 70...85 dBµV (SAT)
Vlnová délka 1310 nm
Optický výkon 10 dBm
Provozní teplota -5 ... +45°C
Typ optického konektoru SC/APC
rozměr 226 x 120 x53 mm
hmotnost 0,92 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Optika
Katalogové číslo: 237502
Výrobce: Televes
EAN:
Záruka:
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: